Fajnhracky.sk – drevené hračky, didaktické hračky, stavebnice, výtvarné potreby

Váš košík

Platobné podmienky

Platobné podmienky
 
Pri doručení tovaru na adresu Vám bude doručený daňový doklad/faktúra. Faktúra je doručovaná spolu s tovarom.
 
V internetovom obchode www.fajnhracky.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:
 
Dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi. Cena prepravy je 2,90 €. Pri nákupe nad 50 € je doprava zdarma! Pri objednávke Výtavrných potrieb nad 30 € je doprava zdarma. Objednávka je po spracovaní odoslaná kuriérskou službou UPS. Kuriér doručí objednávku na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke. Zásielka je doručená do 24 hodín v pracovné dni od prevziatia zásielky kuriérom. Pre registrovaných užívateľov odporúčame aktualizovať informácie vo svojom profile. Kuriér Vás telefonicky informuje vopred o doručení zásielky. 
V prílohe potvrdzujúceho e-mailu nájdete aj Formulár na odstúpenie od zmluvy a Poučenie o uplatnení práva kupujúceho na odstúpenie od zmluvy. 
 
Bankový prevod - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme potvrdzujúci e-mail, kde nájdete potrebné informácie pre úhradu za tovar s variabilným symbolom a dobou splatnosti. Cena prepravy je 2,90 €. Pri nákupe nad 50 € je doprava zdarma! Pri objednávke Výtavrných potrieb nad 30 € je doprava zdarma. V čase od prijatia objednávky blokujeme pre Vás objednaný tovar po dobu 3 dní, pokiaľ nedôjde k uhradeniu v uvedenom termíne, tovar odblokujeme a negarantujeme pôvodný termín dodania požadovaného tovaru. Po uhradení, tovar expedujeme najneskôr do 24 hodín. 
Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo VÚB banke. Objednávka je po spracovaní odoslaná kuriérskou službou UPS. Zásielka je doručená do 24 hodín v pracovné dni od prevziatia zásielky kuriérom. Termín dodania môže byť ovplyvnený termínom uhradenia platby.
V prílohe potvrdzujúceho e-mailu nájdete aj Formulár na odstúpenie od zmluvy a Poučenie o uplatnení práva kupujúceho na odstúpenie od zmluvy.